Uzm. Dr. L. DEMİRALP (FTR) Özgeçmiş


Uzm. Dr. L. DEMİRALP (FTR) Kimdir?


Özgeçmiş
 1972 Malatya'da doğdu
Türkiye'de dereceye girmiş genç yaşta Tıp Doktoru ve hatta Uzman Doktor olmuş, Türkiye'nin yetiştirdiği güzide insanlardan biridir.
16 yaşında Liseden mezun oldu.
5 yılda Dicle Üniversitesi Tıp fakültesinden derece ile mezun oldu.
Gerek 5 yılda tıp fakültesi bitirmesi gerekse oldukça genç denecek bir yaşta tıp fakültesini bitirmesi hasebi ile Türkiye'nin sayılı doktorları arasındadır.
Mezuniyetin hemen ardından Uzmanlık TUS sınavını derece ile kazanan Dr. Levent DEMİRALP 4 yılda Yüzüncü Yıl Tıp Fakültesi Fizik Tedavi Bölümünden FTR uzmanlık aldı.
26 yaşında iken Uzman Doktor olan Levent DEMİRALP çok genç yaşta uzman doktor olması hasebiyele Türkiye'de sırlamaya giren hekimler arasındadır.

2004 yılından bu yana Gelenkesel Tıp ile ilgilenmektedir.
Uzm. Dr. Levent DEMİRALP Türkiyenin ilk ve en tecrübeli HACAMAT ve SÜLÜK eğitmenidir.
İlk Hacamat ve Sülük eğitimini Süleyman Gök beyden alan sayın DEMİRALP akabinde Süleyman GÖK bey ile bir çok HACAMAT ve SÜLÜK semineri ve ayrıca İLERİ SEVİYE HACAMAT semineri vermiştir.Sağlık Bakanlığının henüz Alternatif Tıp daire başkanlığını yeni kurduğu, HACAMAT ve SÜLÜK nedir bilmediği bir dönemden bir yana bir TIP DOKTORU olarak Hacamat ve Sülük uygulamasına karşı çıkmayan ve tüm hastalarına ısrarla HACAMAT ve SÜLÜK uygulaması tavsiye eden nadide hekimlerden biridir.
Türkiye'de son yıllarda maddi getirisinden dolayı revaçta olan HACAMAT ve SÜLÜK uygulamsını uzun yılalr Süleyman Gök bey ile kurslar vererek yapmıştır. Ayrıca kendisi sadece Hacamat ve Sülük alanında deil aynı zamanda geleneksel tıbbın bir çok alanında tecrübe sahibidir.
Çevresinde son derece sevilen ve sayılan birisi olan Uzm. Dr. Levenet DEMİRALP' için Süleyman Gök '' Ömrümde bir doktor hemşire ve diğer kişilerle çalıştım, gerek iş bitirme gerekse maddi gerek hemen her açıdan sırtımı dayayabileceğim güvenebileceğim nadide insanlardan biridir. 2010 yılından bu yana tanışırız; aramazda bir kez bile PARA MEVZUSU tartışmadık.
Ayrıca bu kadar değerli birisi olan Dr. Levent DEMİRALP bu mesleği sırf sünnet olması hasebiyle daha da sıkı sarılması ayrı bir incelik ve erdemliliktir.
Başlıca Uzmanlık alanları
Ozon Terapi,
Fito Terapi
Manuel Terapi
Kinesilogie
Tıbbı Beslenme Uzmanı
Bio Enerji Eğitmeni

Uzm. Dr. L. DEMİRALP (FTR) Hakkında


Uzm. Dr. L. DEMİRALP (FTR) Hacamat ve Sülük Kursu Tarihleri


+90 532 301 10 46
+49 176 21540897