20 Temmuz 2020 - ONLINE KURS / AmerikaCanlı Online Hacamat ve Sülük Kursu


 • Eğitmen Dr. of N. Süleyman GÖK
 • Eyalet / Bölge / İlONLINE KURS
 • ÜlkeAmerika
 • Kurs DiliTürkçe
 • Tarih20 Temmuz 2020
 • Süre1 Gün
 • Kurs Ücreti

Kurs Hakkında

Canlı Online Hacamat Eğitimi

Bu eğitim ücretlidir. Bu eğitime sadece tüm You TUBE videolarını izlemiş ve online sınavı başarı ile geçmiş kişiler katılabilir. 

Bu eğitimin amacı videoları izledikleri halde anlaşılmayan konuları teorik olarak detaylı bir şekilde anlaşılıncaya kadar anlatma amacı taşır. 

 • Canlı Online Hacamat Kursu Süresi

  Bu kurs süresi takribi 2 saat ile 3 saat arasında değişir. Katılımcıların anlama kapasitesi ve göz önüne alınarak tüm katılımcıların anlayıncaya kadar konular tek tek anlatılır.

 • Hacamat ve Sülük Sertifikası

  Hacamat sertifikası almak için bu eğitime katılmak zorunda deilsiniz. Normal YOU TUBE videolarını izleyip online sınavda başarı gösteren herkes Hacamat ve Sülük Sertifikası almaya hak kazanırlar. Bu eğiitm online YOU TUBE video eğitimi ile kendini yeterli görmeyenler için tasarlanmıştır.

 • Online Sınav Nasıl katılırım.

  Önce size gönderilen linkdeki tüm videoları izleyin. Tüm videoları izledikten ve anladığınızı düşündüğünüzde sınava katılmak için

  Türkiye'den katılanlar +90 532 301 10 46 WhatsApp

  Avrupadan katılanlar +49 157 316 344 33 WhatsApp

  Amerika ve diğer ülkelerden katılanlar +1 714 909 46 66  WhatsApp yazarak yada nolu telefonları arayarak başvuru yapabilirisniz.

  You Tube kanalımızda her alan ile alakalı farklı bir izleme linki mevcuttur. Örnek eğer Hacamat kurslarını takip ediyorsanız ve sadece hacamat eğitimi almak istiyorsanız size sadece hacamat kurs vidolarının yer aldığı link gönderilir. 

 • Canlı Online Kurs Ücreti Ne kadardır.

  Türkiye'den katılanlar için 200₺ Avrupa katılımcıları için 50€ diğer ülke katılımcıları için 50$ dır.

 • Hacamat uygulama yetkisi nasıl alırım?

  Hacamat Enstitüsü tarafından alacağınız belge Katılım Belgesi dir. 

  Türkiye'de hacamat yapma yetkisi sadece tıp doktorlarına veya doktor gözetiminde sağlıkçılara verilmiştir. 

  Almanya'da 2 yıllık Geleneksel Tıp Eğitimi (Heilpraktiker) eğitimi olanlar ve tıp doktorları yasal olarak hacamat yapabilir.

  Ingilterde'de Genel  Liability Sigortası yaptırarak bizden alacağınız belge ile yasal hacamat kliniği açabilirsiniz.

  Bunun dışında yine bulunduğunuz ülkede invasiv girişim yetkisi olan yani deri altı kesi işlem yetkisi olan hemşire güzellik uzmanlarına aysal olarak hacamat uygulama yetkisi veren ülkeler mevcuttur. 

  Her ülkenin sağlık kanunları farklı olup certifika talep etmeden önce yasal olarak kullanıp kullanamaycağınız sizin sorumluğunuzdur. 

  Seritfika ödemesi yaptıktan, isminize özel katılım belgesi düzenlendikten sonra para iadesi yapılmaz.

Kurs İçeriği

Temel ders kitabı olarak Süleyman Gök tarafından yazılmış dünyanın en çok satan Hacamat kitabında yer alan tüm konular işlenecek.tir.
Hiç bir sağlık eğitimi olmayanların dahi en basit şeklde izah ile hastaya sülük mü yoksa hacamat mı daha faydalı onu öğreneceksiniz.
Sırt, kafa, ayak ve vücudun ön bölgelerine yapılan hacamat ve sülüklerin temel faydası anlatılacak.
Hacamat hangi hastalıklara nasıl faydalıdır. Tek tek 1. seanstan 4. seansa kadar en yagın 40 haftalığın hacamat noktaları. (Suleyman Gok hacamat kiatbı 35. Baskı)
Hacamat kimlere yapılmaz.
Mevisime, Hicri takvime, ve haftanın günelri açısından hacamat günleri.
Muhammed Mustafa (sav) Efendimizin sıklıkla yaptırdığı noktalar olarak bilinen 3 ayrı hacamat hacamat noktası ve faydaları.

Dosyalar

Sertifikalar

Sıkça Sorulan Sorular

Canlı online eğitim ücreti 100₺ dir.

Yorum Yap

WhatsApp