08 Nisan 2020 - MANNHEİM / Almanya Hacamat Eğitmenlik Eğitimi


 • Eğitmen Dr./N Süleyman GÖK
 • Eyalet / Bölge / İlMANNHEİM
 • ÜlkeAlmanya
 • Kurs DiliTürkçe
 • Tarih08 Nisan 2020
 • Süre1 Gün
 • Kurs Ücreti

Kurs Hakkında

Hacamat Eğitmenliği Eğitimi Başta HACAMAT olmak üzere Geleneksel tıbbın her alanında eğitmenlik eğitimi alanında uzman kişilerin tecrübelerini ve bilgilerini bu mesleği öğrenmek isteyenlere yardımcı olmak amaçlıdır. Eğitmenlik eğitimi sadece Doktor, Hemşire, Fizyoterapist gibi sağlıkçılar için geçerlidir.

Bu kursa katılabilmek için önce Hacamat Enstitüsünden Hacamat, Sülük ve Hastalık Teşhis eğitimi almış olmanız gerekir.

Eğitim aldıktan ve asgari 50 adet Hacamat Uygulaması yaptı iseniz kursa başvuru yapabilirsiniz.

Eğitmenlik eğitimi Türkiye'de Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK Avrupa'da ise Süleyman Gök tarafından verilmektedir. Hacamat Eğitmenlik eğitimi Tüm dünyada her ülkede en az 3 eğitmen yetiştirmeyi hedefleyen HACAMAT ENSTİTÜSÜ ve GELENEKSEL TIP AKADEMİSİ işbirliği ile hemşire, doktor, fizyoterapist, ATT, Biyolog gibi sağlık eğitimi ve altyapısı olan kişiler içindir. Kursun amacı hızla yayılan hacamat mesleğinin doğru ellerde doğru kişiler tarafından öğretilmesi amaçlıdır. Eğitmen olduktan sonra eğitmenlere verdikleri kurstan geri ödeme yapılmaktadır. Eğitmenlere verdikleri eğitimden P geri ödeme yapılmaktadır.

 • Gelenekesl Tıp Akademisi Eğitmenlik Eğitimi Belgesi

  Size Süleyman Gök ve Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK imzalı Hacamat Eğitmenlik Eğitimi katılım belgesi verilir. Gerek sizin eğitmenliğiniz gerekse eğitim sonrası verilen sertifkalar resmi bir eğitim değildir. Günümüzde berberlerin dahi eğitmenliğini yaptığı HACAMAT EĞİTMENLİĞİ ni doğru kişiler tarafından yapılmasını sağlama amacıdır.

 • Eğitmenlik Eğitimi Kurs Süresi

  Eğitim Süresi asgari 3 gündür. Eğitimler en az 3 kişi olunca grup açılır. Eğitimler Türkiye'de Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK Avrupada ise Süleyman Gök tarafından verilmektedir.

 • Süleyman Gök ve Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK imzalı "HACAMAT EĞİTMENLİK" katılım belgesi.

  Eğitmenlik eğitimi alıp çevrenizdeki kişilere faydalı olmak isterseniz bu tam size göre. Yüzde elli verdiğiniz eğitimlerden size geri ödeme yapılır.

Kurs İçeriği

Geleneksel tıp deniz derya ucu bucağı olmayan, doğru kullanıldığı takdirde modern tıpta çaresi yok denilen bir çok vakada nerdeyse 0 demek istemiyoruz ama çok üst seviyede başarı elde edtmenize imkan sağlayan bir ilimdir. 2008 yılından bu yana 17+ ülkede geleneksel tıp alanında eğitim vermiş Süleyman Gök kendisinden sonra geleneksel tıbb alanında çalışmalara devam edebilecek kişileri yetiştirmeyi amaçlamaktadır.
Hacamat mesleğinin sırları püf noktaları. Kan gruplarına göre, mizaca göre Hacamat. Hacamat'da başarıyı etkileyen faktörler.
Akupunktur noktalarına yapılan hacamatın etkisi nasıl olur?
Nefes terapi en az hacamat kadar tedaviye faydalı ve etkili bir doğal bir yöntemdir. Bir çok hastalıklar doğru nefes almayı öğrenerek öğrenmek mümkündür.

Dosyalar

Sertifikalar

Sıkça Sorulan Sorular

Geleneksel yöntemlerin hızla yayıldığı dünyada Türkiyenin en eski ve en tecrübeli Tıp Doktoru ve Fizyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK ile 17 Ülkede hacamat eğitimi vermiş Süleyman Gök beyin tecrübelerini yeni nesillere aktarma projesidir. Eğitmenlik eğitimine bildikleri başkasına aktarmayı ve paylaşmayı seven kişiler kabul edilecektir.

Yorum Yap

WhatsApp