08 Mart 2020 - LONDON / İngiltere Hacamat Kursu


 • Eğitmen Dr./N Süleyman GÖK
 • Eyalet / Bölge / İlLONDON
 • Ülkeİngiltere
 • Kurs DiliTürkçe
 • Tarih08 Mart 2020
 • Süre1 Gün
 • Kurs Ücreti

Kurs Hakkında

Türkiye'nin ilk Dünyanın en tecrübeli Hacamat ve Sülük Eğitimi kurumuyuz.
Hacamat Eğitiminde Dünya Markası

Eğitimlerimize sağlık personelini tercih etmekle beraber sadece kendi çevresine veya ailesine yapma amaçlı öğrenmek isteyen ve sağlık eğitimi olmayan belli kategorideki kişileri de almaktayız.

Türkiyenin ve hatta Dünyanın neresinde olursanız olun size özel kurs programları hazırlayabiliriz. Sizler kendi çevrenizde gruplar oluşturabilseniz bizzat Dr./N Süleyman Gök veya Süleyman Gök tarafından eğitilmiş eğitmenler tarafından hacamat eğitimi alabilirsiniz.

Kurucumuz Dr./N Süleyman Gök Hacamat Derneği Başkanı ve Dünyanın en çok satan hacamat kitabı yazarıdır.

Tüm sorularınızı anasayfada kurs tarihi altındaki telefonlarda direk arayabilir veya whatsapptan yazabilriisniz.

 • 7 Ayrı Dilde Kurs Katılım Belgesi

  İsteyene istediği dilde katılım belgesi. Hem hacamat hemde Sülük 2 ayrı eğitim 2 ayrı belge. Türkçe - İngilizce, Almanca İngilizce, Almanca Türkçe, Flemenkçe Türkçe veya Rusça Türkçe lisanlarında hazırlanmış katılım belgelerinden birini tercih edebilrisiniz

 • Uygulamalı eğitim

  Sağlık Bakanlığı Onaylı Uzman Doktor gözetiminde birebir hacamat eğitim.

 • Dünyanın en çok satan Hacamat kitabı tüm kursiyerlere hediye

  Türkiye'de 35. son baskı Almanya ve Hollanda da 30, baskı olabilir.

 • Süleyman Gök imzalı Belge

  2008'den bu yana 17 Ülkede 60+ Şehirde Hacamat Eğitimi vermiş Dünyanın en çok satan hacamat kitabı yazarı Süleyman Gök imzalı katılım belgesi

 • Dr./N Süleyman Gök Hacamat Derneği Başkanı

  Sayın Süleyman Gök 2 yıllık bir geleneksel tıp eğitimi mezunu olup ayrıca Türkiye ilk Resmi Hacamat Derneği başkanıdır.

Kurs İçeriği

* Hacamat Uygulanmasında bilinmesi gerekli 15 temel husus* Hacamat Uygulamasında doğru bilinen yalnışlar* Hacamat manevi yönü
Herkes Sağlık Bakanlığı Onaylı Uzm. Dr. gözetiminde tek tek canlı hasta üzerinde mutlaka uygulama yapmaktadır.
Adan Zye Sülük uygulaması nasıl yaplır? Endikasyonları, Komplikasyonları. (Avrupa da Sülük uygulaması ayrı bir ders olarak verilmektedir. Ayrı bir ücrete tabidir))
Hacamat ve Sülük birlikte kullanırken nelere dikkat etmeliyiz.

Dosyalar

Sertifikalar

Sıkça Sorulan Sorular

Evet çok rahatlıkla her eğitim seviyesinde herkes 1 günde kolaylıka hacamat sülük yapmayı öğrenebilriisiniz. 2008 yılından buyana ilk kurucumuz ve başkanımız Süleyman Gök ve Başkan yardımcımız Dr. Mete ÖZTÜRK tarafından birlikte 17+ ülke 1 günlük eğitimlerle 18. binden fala hacamat uzmanı yetiştiridik.
Türkiye'de eğitime tercihen sağlık eğitimi olanları alıyoruz. Yurtdışında en az lise mezunu olanları kabul eidyoruz.
Kesinlikle evet, eğitim de size Dünyanın en çok satan hacamat kitabı (Süleyman Gök 35. Baskı)hediye verilmektedir. Eğitim sonrası anlamadım unuttum diyeceğiniz bir şey kalmamaktadır. Eğitimi alan herkes 1 günde çevresindeki kişlere zarar vermeden yapabilecek seviyeye gelir.
Tüm Türkiye'deki eğitimler sağlık bakanlığı onaylı Uzman doktorlar tarafından verilmektedir. Türkiye hairicinde takribi 15+ Ülkede eğitimleri genelde Dünya'nın en tecrübeli eğitmeni Dr./N Süleyman Gök veya o ülke şartlarında hemşire Fizyoterapist veya doktoralrdan oluşan Süleyman Gök bey tarafından yetiştirilmiş uzmanlar vermektedir.
Sağlık Bakanlığı Onaylı Sertifkalar Üniversiteler aracılığı ile sadece tıp doktorları alabilmektedir. Bizim verdiğimiz eğitimler sadece ailesine ve çavresina yapmak amaçlı öğrenmek isteyenler içindir.
Eğitim sonrasında katılımcılar KATILIM BELGESİ verilmektedir. Gerek Türkiye gerekse bir çok avrupa ülkesinde resmi olarak haamnat yapabilmek için Tıp doktoru, hemşire, veya 2 yıllık Heilpraktiker (Doctor of Naturopathy) eğitimi aranmaktadır. Lütfen bulunduğunuz ülkenin şartlarını ve kanunlarını kendiniz inceleyeiniz.

Yorum Yap

WhatsApp