Vajinal Sülük Kursu

Kurs Hakkında

Vajinal Sülük Uygulaması Eğitimi.

Bu kursa sadece bayanlar katılabilir. Bu eğitim Geleneksel Tıp Akademisi uzman eğitmenlerinden Uzm. Dr. Jinekolog Meryem KELEŞ tarafından verilmektedir. Uzm. Dr. Meryem KELEŞ lisans eğitimini Almanya'da Uzmanlık eğitimini ise Hollanda Tıp fakültelerinde tamamlamış olup Jinekoloji ve Kadın hastalıkları uzmanıdır.

Vajina Sülük Uygulaması Eğitimi bayanların kocalarına dahi söyleyemedkleri başta cinsel soğukluk, orgazm olamama problemleri olmak üzere; erken menopoz, adet sancısı problemlerini hem bitkisel, hem hacamat hemde vajina içine sülük yerleştirmeyi bir Jinekolog doktordan öğrenerek bu işin Uygulama Uzmanı olabilirsiniz. Modern Tıpta ''ÇARESİ YOK'' denilen Adet sancısı, erken menepoz, 2 cm yaklaşan miyom, ve kist tedavileri, Rahim Duvarı kalınlaşması problemlerinde nerdeyse 7-10 saens Rahim içi sülük uygulaması ile 0 yakın oranda tedavi mümkündür.

Bu eğitimler şu an için sadece Avrupa'da verilmektedir. Türkiye Vajinal Sülük Eğitmenlik Eğitimini Uzman Dr. MEryem KELEŞ tarafından her yıl Agustos Ayında İstanbul ve Ankara'da sadece ebe hemşire ve Kadın Doğum Uzmanlarına yönelik eğitimleri için +90 532 301 10 46 arayabilirler.

Kursa Katılınca Nelere Sahip Olursunuz ?
 • Erken Menepoz Tedavisi

  Belki inanmayacaksınız eskiden meneopz yaşı 70 olduğunu söyleyenler var. Şu an 30 yaşında menepoza giren bayanlar olduğunu duyuyoruz. Uzm. Dr. MEryem KELEŞ göre Vajinal Sülük uygulaması en iyi hatta tek çare olduğunu söyleyebilriz.

 • Adet Sancısı Vajinal Sülük Tedavisi

  5o yıl önce adet sancısı %1 oranında iken şu anda ?'e çıktığını söylesem ne kadar şaşırırsınız. Gerek GDO gerek diğer yanlış beslenme hormonlu gıdalar vs den dolayı artık adet göremeye başlayan genç bayanlar daha ilk adetlerinden itibaren adet öncesi sancılarıda başlamaktadır. Vajinal Sülük Uygulaması kursunda ''Adet sancısı Tedavsi protokolleri' alanında A'dan Z'ye eğitim alarak başarılı olabilrisiniz.

 • Miyom ve Kist Tedavisi Vajinal Sülük Uygulaması

  İnanmak zor ama nerdeyse 2 cm ulaşmış kistler miyomlar tüm dünyada hangi Jinekolog Dr giderseniz gidin size ameliyat ve hiç bir işe yaramayan sadece süreci yavaşlatan kimyasal ilaçlar önereceklerdir. Takribi 7-10 seans Vajinal Sülük uygulaması ve Hacamat yardımı ile miyom ve kistlerden nerdeyse ? kurtulmak mümkün. En güzeli bu eğitimi işin uzmanı Jinekelog Op. Dr. MEryem KELEŞ den öğrenecek olmanız.

 • Rahim Duvarı Kalınlaşması

  Rahim Duvarı Kalınlaşması için Vajinal Sülük protokolleri ve bitkisel öneriler.

 • Kadın Hastalıkları Tedavisi

  Her türlü kadın hastalıkları ve Jinekolojik hastalıklarda Vajinal Sülük uygulamaları nasıl yapılır ve etkileri nası olur.

Kurs İçeriği

Dosyalar

Bu alanda eğitmenlik sadece Ebe Hemşire veya Kadın Hastalıkları Doktorlarına yönelik olup, çok naidren yetenekli hemşire, fizyoterapist veya biyologlara da VAJİNAL SÜLÜK UYGULAMASI EĞİTMENLİK EĞİTİMİ verilmektedir.

Her işte olduğu gibi bu işide ehil uzmanların yapmasını isteriz. Vajinal Sülük Uygulaması eğitimi Hacamat ve Sülük uygulaması eğitimi almış herkese açıktır. Normal Sülük Uygulama eğitimi almadan bu eğitimi alamazsınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Sertifikalar

Yorum Yap

WhatsApp